Wolontariusze

Basia Chyra

Mam na imię Basia mam 19 lat ( już niedługo: D), studiuję Biologię na Uniwersytecie Wrocławskim, mieszkam w Żmigrodzie z Rodzicami i Dziadkami w naszym prostopadłościanie z oknami . Uwielbiam siać rzodkiewkę w ogródku, a potem jak urośnie ją zjadać, kocham pierogi Babci, kocham jeździć na SLOT, uwielbiam spacerować z Newtonem, gdy jestem na Polonicusie. Moja przygoda z Polonicusem rozpoczęła się w 2013 roku miałam wtedy 16 lat, żałowałam wtedy, że wcześniej nie uczestniczyłam w tym obozie, ale okazało się, że mogę przedłużyć współpracę z Freya i oto jestem.

Agnieszka Kaniewska

Obecnie doktorantka na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwentka politlogii i rosjoznawstwa, stypendystka Uniwersytetu im. Masaryka w Brnie (CZ) oraz Uniwersytetu w Tomsku (RU). Przed wiele lat, jako instruktorka, związana z ZHP. Współpracuje z Memorialnym Muzeum w Tomsku. Z zawodu pr-owiec, z zamiłowania historyk. Czasowo porzuciła życie w Europie. Od sierpnia 2014 r. na codzień mieszka na Syberii. Czasem znienacka pojawia się w Polsce i ... znika. Fascynują ją: kraje rosyjskojęzyczne, podróże, książki, gry planszowe; inspirują spotkania z ludźmi. Prowadzi periodyczny blog. Współpracowała z Fundacją przy realizacji projektu "SYBERIA - w poszukiwaniu przeszłości i przyszłości". Inspiratorka i kreatorka  wielu pomysłów.

Joanna Kulińska

Z Fundacją Freya byłam związana kilka lat. Obecnie zajmuję się szeroko pojętymi kulinariami. Prowadzę jedną z wrocławskich restauracji. Oprócz managerowania także gotuje, a autorskie przepisy publikuję na swoim blogu. Pomagam też przy otwieraniu oraz promowaniu się mniejszych restauracji i punktów gastronomicznych. Dzięki Fundacji Freya nauczyłam się tego, że granice znajdują się jedynie tam, gdzie sami je postawimy.

Adam Pańko

W 2004 roku swoje życie związałem z harcerstwem i wolontariatem. Od kiedy pamiętam zawsze chciałem pomagać innym, podróżować po świecie oraz pracować z dziećmi, dzięki fundacji Freya miałem taką możliwość. W wolnych chwilach czytam książki fantasy, a w sumie to czytam wszystko, oglądam filmy, robię zdjęcia oraz trenuje CrossFit. Na codzień prowadzę swój biznes, klub CrossFit'owy, więc pracuje w zawodzie który jest też moją pasją, idealne połączenie.

Ola Sierszeń

To ja - Ola. Zapalona czytelniczka, fanka małych podróży i rowerowa amatorka. Interesuje sie psychologią rozwojową dzieci. Od początku działalności z Fundacją nauczyłam się jak dobre rzeczy można zdziałać dzięki współpracy i wiary w drugiego człowieka. Dobra lekcja na przyszłość - z każdej wyciągam wnioski i kreuję lepszą siebie. :-)

Adrian Stojewski

Swoją przygodę z wolontariatem zacząłem dzięki Związku Harcerstwa Polskiego. Z Fundacją Freya związałem się w 2009 wraz z projektem  "Syberia - w poszukiwaniu przeszłości i przyszłości" i. Jestem niepoprawnym optymistą i uwielbiającym podróże absolwentem Turystyki i Rekreacji, kucharzem, prowadzącym bloga o kuchni Hiszpanii. Jako concierge na co dzień pomagam ludziom załatwiać różne możliwe i niemożliwe do wykonania zadania w różnych częściach Świata.Pomaganie ludziom gdziekolwiek na Świecie jest pewnym uzależnieniem, które rozkręca się jak lokomotywa, której nie da się zatrzymać.

Copyright 2013. Wrocławska Fundacja Edukacji Europejskiej i Współpracy Międzynarodowej Freya. All rights reserved.

projekt: dmstudio.biz modyfikacje: ZaczO